Kurs fizjoterapii weterynaryjnej małych zwierząt

Kurs fizjoterapii weterynaryjnej małych zwierząt
1
  • W 2023 roku w Centrum Rehabilitacji z Psitupem rusza kurs fizjoterapii w weterynarii. Zajęcia przygotowane zostały w oparciu o autorski program zespołu zoofizjoterapeutów, lekarzy weterynarii oraz innych specjalistów współpracujących z placówkami rehabilitacji zwierząt.
  • Całość programu stworzona jest jako niezbędna podstawa wiedzy do profesjonalnego rozpoczęcia praktyki ze zwierzętami.
  • Kurs przeprowadzany jest w systemie stacjonarnym, ponieważ uważamy, że tylko taki sposób daje kursantom możliwość efektywnej nauki.
  • Materiały dla studentów, które przygotowane zostały w oparciu o prawdziwą dokumentację z praktyki, zostają w rękach kursantów w formie papierowej, umożliwiając im powrót do wiedzy na każdym szczeblu swojej praktyki.
  • Zdanie egzaminów końcowych gwarantuje uzyskanie Certyfikatu Ukończenia Kursu oraz dołączenie do zamkniętej grupy Fizjoterapeutów Akademii z Psitupem.
3

kroki by zostać naszym uczniem:

01.

e-Mail

Wyślij zgłoszenia na adres: rekrutacja@akademiazpsitupem.pl

02.

UMOWA

Umowę wraz z informacjam organizacyjnymi otrzymasz mailem zwrotnym

03.

wpisowe

Jako potwierdzenie uczestnictwa i rezerwację miejsca w grupie – wpłacasz wpisowe

Informacje o kursie
1

Kurs odbywa się w trybie weekendowym w Krakowie. Zajęcia przeprowadzane będą w soboty i niedziele w wymiarze 8h zegarowych, czyli 10 akademickich. Całość składa się z 17 zjazdów. Szczegółowy harmonogram zajęć znajduje się w TERMINARZU ZJAZDÓW.

Cena kursu to 12 tys. PLN.

Zaliczenie każdego z przedmiotów będzie przeprowadzone w formie obowiązkowego kolokwium. Na ostatnim zjeździe odbędzie się egzamin końcowy składający się z 2 części – teoretycznej i praktycznej. Zajęcia prowadzone są przez najlepszych specjalistów oraz  praktyków swoich dziedzin. Do dyspozycji kursantów użyty będzie profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny oraz różne materiały dydaktyczne. Szkoła też dostarcza możliwość nauki na modelach oraz zwierzętach.

Przed wysłaniem zgłoszenia zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM KURSU.

REGULAMIN

Kursu “Fizjoterapia weterynaryjna małych zwierząt”

Akademia z Psitupem, ul.Biskupińska 3b Kraków

POSTANOWIENIA WSTĘPNE

§ 1

Regulamin Kursu fizjoterapia weterynaryjna małych zwierząt (dalej jako Regulamin), określa ogólne zasady organizacji kursu oraz związane z nimi prawa i obowiązki Słuchaczy Kursu oraz ogólne zasady rekrutacji Słuchaczy na Kurs. 

Organizatorem kursu fizjoterapia weterynaryjna małych zwierząt umożliwiającego uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych z zakresu rehabilitacji weterynaryjnej jest „Akademia z Psitupem – Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego” (dalej jako Organizator).

Organizator zobowiązuje się do przeprowadzenia zajęć dydaktycznych w ramach kursu prowadzonego w formie kształcenia udoskonalającego (wg art. 117 ust. 1a pkt. 5 Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo Oświatowe, dalej jako Kurs).

Zajęcia prowadzone w ramach Kursu są odpłatne.

Słuchaczem Kursu może być osoba dorosła, która ukończyła 18 lat i posiada wykształcenie średnie (dalej jako Słuchacz).

ZGŁOSZENIA

§ 2

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie na Kurs zobowiązani są dokonać zgłoszenia w formie mailowej na adres rekrutacja@akademiazpsitupem.pl.

Wysłanie maila ze zgłoszeniem uczestnictwa w Kursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i akceptacją niniejszego Regulaminu Organizatora.

Słuchacze przesyłając dokumenty drogą mailową mają obowiązek zapewnić Organizatorowi pliki w rozdzielczości, która będzie czytelna i pozwoli na zweryfikowanie dokumentacji.

Po otrzymaniu zgłoszenia Organizator przesyła do kandydata informację o konieczności poniesienia opłaty rezerwacyjnej oraz umowę szkoleniową. 

Podstawą przyjęcia jest kolejność zgłoszeń Słuchaczy, podczas trwania naboru. 

O zakwalifikowaniu Słuchaczy na Kurs decyduje Organizator po spełnieniu wymogów kwalifikacyjnych oraz uiszczeniu opłaty rezerwacyjnej w podanym terminie.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Kursu przy niewystarczającej liczbie Słuchaczy.

Słuchacz o zakwalifikowaniu na Kurs zostaje poinformowany przez Organizatora w formie mailowej. Słuchacz zobowiązany jest do przesłania w formie mailowej skanu podpisanych: umowy szkoleniowej, regulaminu oraz terminarza zjazdów danej edycji. 

Zawarcie umowy szkoleniowej w formie pisemnej pomiędzy Słuchaczem a Organizatorem następuje na pierwszych zajęciach Kursu, co jest obliguje Kursanta do uczestnictwa w pierwszych zajęciach danej edycji Kursu.

ORGANIZACJA KURSU

§ 3

Zajęcia odbywają się zgodnie z terminarzem zajęć.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć, bądź zmiany terminu i miejsca zajęć z przyczyn od siebie niezależnych (np. wypadki losowe, choroba prowadzącego zajęcia).

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany prowadzących zajęcia z przyczyn od niego niezależnych.

Realizacja Kursu przebiega zgodnie z programem Kursu.

Zajęcia Kursu odbywają się w salach dydaktycznych w Krakowie przy ulicy Biskupińskiej 3b, z wyjątkiem zajęć sekcyjnych, które odbywają się w przychodni weterynaryjnej w Krakowie przy ul. Bajecznej 1.

Treści zajęć przekazywane są w formie prezentacji multimedialnych oraz zajęć praktycznych z wykorzystaniem modeli oraz żywych zwierząt.

Zajęcia odbywają się w formie zaocznej w trybie weekendowym zawierającym soboty i niedziele zaplanowane na: soboty 9.00- 17.00, niedziele 8.00- 16.00. 

Kurs odbywa w liczbie 17 zjazdów.

Liczba przewidywanych Słuchaczy to 10-17 osób w grupie.

Jednostka lekcyjna zajęć trwa 45 minut.

Przebieg Kursu dokumentowany jest w:

  1. a) dziennikach zajęć,
  2. b) protokołach egzaminacyjnych.

PRAWA I OBOWIĄZKI SŁUCHACZA KURSU

§ 4

Słuchacze Kursu mają prawo do:

  1. a) zdobywania wiedzy i właściwie zorganizowanego procesu kształcenia,
  2. a) uzyskania informacji dotyczącej organizacji Kursu.

Słuchacze zobowiązani są:

  1. a) znać i przestrzegać postanowienia statutu Organizatora i Regulaminu Kursu,
  2. b) uczestniczyć w zajęciach przewidzianych programem kursu w godzinach wyznaczonych przez Organizatora
  3. c) odnosić się z szacunkiem do prowadzących zajęcia oraz innych pracowników Organizatora,
  4. d) godnego i kulturalnego reprezentowania Organizatora, 
  5. e) przestrzegać obowiązujących w salach dydaktycznych przepisów BHP i PPOŻ,
  6. f) powiadomić Organizatora o zmianie adresu i innych wcześniej podanych danych osobowych,
  7. g) dbać o ład i porządek oraz mienie Organizatora, własne oraz innych.

Zajęć nie wolno filmować, fotografować ani nagrywać bez zgody prowadzących.

Słuchacze są zobowiązani do przestrzegania przepisów prawa autorskiego. Prawa do utworów, także wyrażonych ustnie, powstałych w związku z prowadzeniem zajęć podlegają ochronie prawnej przewidzianej we właściwych przepisach, a naruszenie takich praw, w szczególności przez rozpowszechnianie, powielanie i udostępnianie ich bez zgody autorów lub przekroczenie granic dozwolonego użytku, może powodować odpowiedzialność oraz być podstawą do skreślenia Słuchacza z listy Słuchaczy Kursu.

Za zniszczenia i szkody wyrządzone na terenie Organizatora i w innych podmiotach kształcenia praktycznego odpowiadają Słuchacze.

Słuchacz zostaje skreślony z listy Słuchaczy w przypadku:

  1. a) braku zaliczeń z wymaganych programem Kursu zajęć,
  2. b) naruszenia przepisów prawa autorskiego do utworów powstałych w związku z prowadzeniem zajęć,
  3. c) nieobecności na 7 (siedmiu) dniach edukacyjnych,
  4. e) nieuiszczenia ceny Kursu w wyznaczonym terminie,
  5. f) rażącego zachowania Słuchacza, które mogłoby zagrażać interesom innych słuchaczy Kursu.

Słuchacz ma prawo do rezygnacji z uczestnictwa w Kursie. Rezygnacja z uczestnictwa może nastąpić wyłącznie na pisemny wniosek Słuchacza skierowany do Organizatora. Rezygnacja nie zwalnia Słuchacza z płatności za cały Kurs.

W szczególnych przypadkach losowych lub zdrowotnych, uniemożliwiających podjęcie lub ukończenie Kursu, Organizator może zwrócić część lub całość ceny Kursu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW PROWADZĄCYCH ZAJĘCIA

§ 5

Prowadzący zajęcia mają obowiązek realizować program Kursu zgodnie z harmonogramem zajęć. W przypadku konieczności zmiany harmonogramu Kursu w tracie jego trwania, Organizator ma obowiązek poinformowania Kursantów o zmianie kolejności oraz terminów zjazdów.

Prowadzący zajęcia mają obowiązek przedstawić wymagania i kryteria zaliczania materiału nauczania.

Prowadzący zajęcia mają prawo zgłaszania do kierownika Kursu wszelkich uwag dotyczących organizacji i przebiegu zajęć.

Na początku danej edycji Kursu prowadzący zajęcia informują Słuchaczy o:

  1. a) wymaganiach edukacyjnych,
  2. b) sposobach sprawdzania osiągnięć edukacyjnych Słuchaczy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW ORGANIZATORA

§ 6

Organizator ma obowiązek nadzorowania przebiegu, poziomu i sposobu prowadzenia zajęć.

Organizator ma obowiązek rozwiązywać problemy Słuchaczy i prowadzących zajęcia związane z przebiegiem Kursu.

Organizator ma obowiązek przedstawić Słuchaczom cel, program i organizację Kursu oraz szczegółowy harmonogram zajęć objętych programem. Organizator informuje Słuchaczy na początku każdego Kursu o zasadach organizacji i zaliczania Kursu.

ZALICZENIE I WYDANIE ZAŚWIADCZENIA

§ 7

Nabyta wiedza weryfikowana jest poprzez kolokwia, które odbywać się będą na zjeździe następnym po ukończeniu przedmiotu, chyba że prowadzący zajęcia zadecyduje inaczej. Kolokwia przeprowadzane są zawsze w soboty o godzinie 9:00. Nieobecność Słuchacza w czasie przeprowadzania kolokwium jednoznaczna jest z brakiem zaliczenia pierwszego terminu kolokwium.

Przy braku uzyskania pozytywnej oceny z danego kolokwium Słuchacz ma prawo do poprawy w wyznaczonym terminie tj. na 16 (szesnastym) zjeździe w danej Edycji Kursu. 

W przypadku niezaliczenia obu terminów kolokwium Słuchacz nie ma możliwości przystąpienia do egzaminu końcowego.

Słuchacz ma możliwość przystąpienia do 3 (trzeciego)- ostatecznego terminu zaliczenia kolokwium/ kolokwiów na 16 zjeździe następnej Edycji.

Słuchacz ma prawo do nieobecności na 3 (trzech) zjazdach lub 6 (sześciu) dniach bez podania przyczyny.

Formę kolokwium (pisemną/ ustną) ustala prowadzący zajęcia. 

Do podejścia do egzaminu końcowego upoważnia uzyskanie pozytywnych ocen z kolokwiów.

Słuchacz ma prawo do egzaminu poprawkowego w czasie egzaminacji kolejnej Edycji Kursu po opłacie 500zł (słownie: pięćset złotych 00/100) do 30 dni przed terminem egzaminu.

Kurs zakończony jest egzaminem, zawierającym 2 części – teoretyczną i praktyczną. 

Uzyskanie pozytywnej oceny końcowej egzaminy stanowi zdobycie po 75% punktów z obu części egzaminu.

Zdanie egzaminów końcowych upoważnia placówkę do wydania zaświadczenia ukończenia Kursu.

PŁATNOŚCI ZA KURS

§ 8

Cena Kursu wynosi 12 000,00 zł (słownie: dwanaście tysięcy złotych 00/100) dla osób uiszczających cenę Kursu jednorazowo.

Na cenę Kursu składa się opłata rezerwacyjna w wysokości 10%, tj. 1 000,00 zł (słownie: jeden tysiąc złotych 00/100). Opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi.

Słuchacz wybiera jedną z możliwości płatności pozostałej kwoty ceny Kursu spośród poniższych opcji:

  1. a) w kwocie 11 000, 00 zł (słownie: jedenaście tysięcy złotych 00/100) jednorazowo w terminie do 30 dni przed rozpoczęciem pierwszych zajęć lub 
  2. b) w 2 (dwóch) nieoprocentowanych ratach, według następującego harmonogramu: 

– 7 000,00 zł (słownie: siedem tysięcy złotych 00/100) do 30 dni przez rozpoczęciem pierwszych zajęć,

– 5 000,00 zł (słownie: pięć tysiące złotych 00/100) zł do dnia rozpoczęcia kolejno 8 zjazdu w danej Edycji Kursu. Cena Kursu obejmuje koszt uczestnictwa w Kursie, materiały szkoleniowe oraz zaświadczenia ukończenia Kursu. 

Cenę Kursu należy uiścić przelewem na rachunek bankowy 95 1050 1445 1000 0090 8184 6629, zaznaczając na przelewie imię i nazwisko Słuchacza oraz termin Kursu. Uiszczenie ceny Kursu uważa się za dokonane z chwilą wpływu środków na rachunek bankowy Organizatora.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

§ 9

Regulamin obowiązuje z dniem ogłoszenia.

Kwestie nie objęte Regulaminem reguluje statut Organizatora.

NR
DATA
DZIEŃ
PRZEDMIOT
PROWADZĄCY
1 03.02.2024 sobota Biologia ogólna, Biochemia i Biofizyka dr Patryk Kuleta
04.02.2024 niedziela Anatomia układu ruchu Kamila Zajdel
2 17.02.2024 sobota Anatomia układu ruchu Kamila Zajdel
18.02.2024 niedziela Psychologia pracy z pacjentem Wojciech Jaśkiewicz
3 02.03.2024 sobota Anatomia radiologiczna i neurologiczna lek. wet. Joanna Bożek
03.03.2024 niedziela Radiologia lek. wet. Joanna Bożek
4 16.03.2024 sobota Ortopedia w fizjoterapii zwierząt teoria lek. wet. Sebastian Dadej
17.03.2024 niedziela Ortopedia w fizjoterapii zwierząt teoria i badanie ortopedyczne lek. wet. Sebastian Dadej
5 06.04.2024 sobota Neurologia w fizjoterapii zwierząt- teoria lek. wet. Wojciech Sokołowski
07.04.2024 niedziela Neurologia w fizjoterapii zwierząt – teoria oraz badanie neurologiczne lek. wet. Wojciech Sokołowski
6 20.04.2024 sobota Diagnostyka i badanie fizjoterapeutyczne oraz prowadzenie dokumentacji Natalia van Vlerken
21.04.2024 niedziela Biomechanika Natalia Piszczek
7 25.05.2024 sobota Sekcja lek. wet. Jan Dąbrowski
26.05.2024 niedziela Anatomia palpacyjna lek. wet. Mateusz Żukowski
8 08.06.2024 sobota Interna i farmakologia lek. wet. Mateusz Żukowski
09.06.2024 niedziela Interna i farmakologia lek. wet. Mateusz Żukowski
9 22.06.2024 sobota Fizykoterapia teoria Ada Głuc
23.06.2024 niedziela Fizykoterapia praktyka Ada Głuc
10 07.09.2024 sobota Masaż z elementami terapii manualnej teoria Ada Głuc, Dominika Bielawska
08.09.2024 niedziela Masaż z elementami terapii manualnej praktyka Ada Głuc Dominika Bielawska
11 21.09.2024 sobota Ortopedia w praktyce fizjoterapeutycznej Natalia van Vlerken
22.09.2024 niedziela Ortopedia w praktyce fizjoterapeutycznej Natalia van Vlerken
12 05.10.2024 sobota Neurologia w praktyce fizjoterapeutycznej Kamila Zajdel
06.10.2024 niedziela Neurologia w praktyce fizjoterapeutycznej Kamila Zajdel
13 19.10.2024 sobota Sporty Kynologiczne okiem trenerów Kamila Maj
20.10.2024 niedziela Postępowanie fizjoterapeutyczne u psów sportowych/ przegląd specjalistycznych metod terapeutycznych Kamila Maj
14 09.11.2024 sobota Kinezyterapia Natalia Piszczek
10.11.2024 niedziela  Behawior i bezpieczeństwo pracy ze zwierzęciem Anna Gozdecka
15 23.11.2024 sobota Ortotyka i Protetyka lek. wet. Maciej Szczepański
24.11.2024 niedziela Hydroterapia Ada Głuc
16 07.12.2024 sobota Przegląd przypadków i samodzielna praktyka Natalia van Vlerken / Kamila Zajdel
08.12.2024 niedziela Przegląd przypadków i samodzielna praktyka Natalia van Vlerken / Kamila Zajdel
17 11.01.2025 sobota Egzamin teoretyczny
komisja egzaminacyjna
12.01.2025 niedziela Egzamin praktyczny komisja egzaminacyjna

UWAGA! Godziny danych przedmiotów przewidują godziny akademickie (45 minut).

Przedmiot
ILOŚĆ GODZIN
Biologia Ogólna, Biofizyka i Biochemia 10
Anatomia układu ruchu 20
Anatomia palpacyjna 10
Anatomia radiologiczna i neurologiczna 10
Radiologia 10
Ortopedia w fizjoterapii zwierząt i badanie ortopedyczne- teoria 20
Neurologia w fizjoterapii zwierząt i badanie neurologiczne 20
Sekcja 10
Ortopedia w praktyce fizjoterapeutycznej 20
Neurologia w praktyce fizjoterapeutycznej 20
Biomechanika 10
Diagnostyka i badanie fizjoterapeutyczne oraz prowadzenie dokumentacji 10
Farmakologia i Interna 20
Kinezyterapia 10
Masaż z elementami terapii manualnej teoria 10
Masaż z elementami terapii manualnej praktyka 10
Fizykoterapia teoria 10
Fizykoterapia praktyka 10
Sporty kynologiczne okiem trenerów 10
Postępowanie fizjoterapeutyczne u psów sportowych 5
Przegląd specjalistycznych metod terapeutycznych 5
Ortotyka i Protetyka 10
Psychologia pracy z klientem 10
Behawior i bezpieczeństwo pracy ze zwierzęciem 10
Hydroterapia 10
Przegląd przypadków + samodzielna praktyka 10
Egzaminy końcowe 20
Powtórzenie materiału 10
Łączna liczba godzin 340
NR
DATA
DZIEŃ
PRZEDMIOT
PROWADZĄCY
1 14.09.2024 sobota Anatomia układu ruchu Kamila Zajdel
15.09.2024 niedziela Anatomia układu ruchu Kamila Zajdel
2 28.09.2024 sobota Anatomia układu ruchu Kamila Zajdel
29.09.2024 niedziela Sekcja lek.wet Jan Dąbrowski
3 12.10.2024 sobota Biomechanika Natalia van Vlerken
13.10.2024 niedziela Biomechanika Natalia van Vlerken
4 26.10.2024 sobota Anatomia radiologiczna i neurologiczna lek. wet. Joanna Bożek
27.10.2024 niedziela Radiologia lek. wet. Joanna Bożek
5 16.11.2024 sobota Ortopedia weterynaryjna w fizjoterapii zwierząt lek. wet. Sebastian Dadej
17.11.2024 niedziela Ortopedia weterynaryjna w fizjoterapii zwierząt lek. wet. Sebastian Dadej
6 30.11.2024 sobota Neurologia weterynaryjna w fizjoterapii zwierząt lek. wet. Wojciech Sokołowski
01.12.2024 niedziela Neurologia weterynaryjna w fizjoterapii zwierząt lek.wet Wojciech Sokołowski
7 14.12.2024 sobota Interna i Farmakologia lek. wet. Mateusz Żukowski
15.12.2024 niedziela Interna i Farmakologia i Pierwsza Pomoc lek. wet. Mateusz Żukowski
8 18.01.2025 sobota Diagnostyka i Wnioskowanie kliniczne lek.wet Jan Dąbrowski
19.01.2025 niedziela Hydroterapia i i innowacyjne metody w fizykoterapii Ada Głuc
9 01.02.2025 sobota Fizykoterapia Ada Głuc
02.02.2025 niedziela Fizykoterapia Ada Głuc
10 15.02.2025 sobota Kinezyterapia Natalia Piszczek
16.02.2025 niedziela Kinezyterapia Natalia Piszczek
11 01.03.2025 sobota Masaż z elementami terapii manualnej Ada Głuc
02.03.2025 niedziela Masaż z elementami terapii manualnej Ada Głuc
12 15.03.2025 sobota Ortopedia w praktyce fizjoterapeutycznej Natalia van Vlerken
16.03.2025 niedziela Ortopedia w praktyce fizjoterapeutycznej Natalia van Vlerken
13 29.03.2025 sobota Neurologia w praktyce fizjoterapeutycznej Kamila Zajdel
30.03.2025 niedziela Neurologia w praktyce fizjoterapeutycznej Kamila Zajdel
14 12.04.2025 sobota Sporty kynologiczne Kamila Maj
13.04.2025 niedziela Postępowanie fizjoterapeutyczne u psów sportowych Kamila Maj
15 10.05.2025 sobota Ortotyka i Protetyka lek. wet. Maciej Szczepański
11.05.2025 niedziela Behawior i Bezpieczeństwo pracy z pacjentem Anna Gozdecka
16 24.05.2025 sobota Przegląd przypadków i samodzielna praktyka Natalia van Vlerken / Kamila Zajdel
26.05.2025 niedziela Przegląd przypadków i samodzielna praktyka Natalia van Vlerken / Kamila Zajdel
17 07.06.2025 sobota Egzamin teoretyczny
komisja egzaminacyjna
08.06.2025 niedziela Egzamin praktyczny komisja egzaminacyjna

UWAGA! Godziny danych przedmiotów przewidują godziny akademickie (45 minut).

Przedmiot
ILOŚĆ GODZIN
Anatomia układu ruchu  30
Anatomia radiologiczna i neurologiczna 10
Radiologia 10
Ortopedia w fizjoterapii zwierząt i badanie ortopedyczne- teoria 20
Neurologia w fizjoterapii zwierząt i badanie neurologiczne 20
Sekcja 10
Ortopedia w praktyce fizjoterapeutycznej 20
Neurologia w praktyce fizjoterapeutycznej 20
Biomechanika 20
Diagnostyka i wnioskowanie klicznine 10
Farmakologia i Interna 20
Kinezyterapia 20
Masaż z elementami terapii manualnej teoria 10
Masaż z elementami terapii manualnej praktyka 10
Fizykoterapia teoria 10
Fizykoterapia praktyka 10
Sporty kynologiczne okiem trenerów 10
Postępowanie fizjoterapeutyczne u psów sportowych 10
Hydroterapia i innowacyjne metody fizjoterapii 10
Ortotyka i Protetyka 10
Behawior i bezpieczeństwo pracy ze zwierzęciem 10
Przegląd przypadków  i samodzielna praktyka 20
Egzaminy końcowe 20
NR
DATA
DZIEŃ
PRZEDMIOT
PROWADZĄCY
1 25.01.2025 sobota Anatomia układu ruchu Kamila Zajdel
26.01.2025 niedziela Anatomia układu ruchu Kamila Zajdel
2 08.02.2025 sobota Anatomia układu ruchu Kamila Zajdel
09.02.2025 niedziela Sekcja lek.wet Jan Dąbrowski
3 22.02.2025 sobota Biomechanika Natalia van Vlerken
23.02.2025 niedziela Biomechanika Natalia van Vlerken
4 08.03.2025 sobota Anatomia radiologiczna i neurologiczna lek. wet. Joanna Bożek
09.03.2025 niedziela Radiologia lek. wet. Joanna Bożek
5 22.03.2025 sobota Ortopedia weterynaryjna w fizjoterapii zwierząt lek. wet. Sebastian Dadej
23.03.2025 niedziela Ortopedia weterynaryjna w fizjoterapii zwierząt lek. wet. Sebastian Dadej
6 05.04.2025 sobota Interna i Farmakologia lek. wet. Wojciech Sokołowski
06.04.2025 niedziela Interna i Farmakologia i Pierwsza Pomoc lek.wet Wojciech Sokołowski
7 26.04.2025 sobota Neurologia weterynaryjna w fizjoterapii zwierząt lek. wet. Mateusz Żukowski
27.04.2025 niedziela Neurologia weterynaryjna w fizjoterapii zwierząt lek. wet. Mateusz Żukowski
8 17.05.2025 sobota Diagnostyka i Wnioskowanie kliniczne lek.wet Jan Dąbrowski
18.05.2025 niedziela Hydroterapia i i innowacyjne metody w fizykoterapii Ada Głuc
9 31.05.2025 sobota Fizykoterapia Ada Głuc
01.06.2025 niedziela Fizykoterapia Ada Głuc
10 14.06.2025 sobota Masaż z elementami terapii manualnej Ada Głuc
15.06.2025 niedziela Masaż z elementami terapii manualnej Ada Głuc
11 20.09.2025 sobota  KinezyterapiaMasaż z elementami terapii manualnej Natalia Piszczek
21.09.2025 niedziela  Kinezyterapia Natalia Piszczek Natalia Piszczek
12 04.10.2025 sobota Ortopedia w praktyce fizjoterapeutycznej Lek. wet. Barbara Sawicka
05.10.2025 niedziela Ortopedia w praktyce fizjoterapeutycznej Lek. wet. Barbara Sawicka
13 18.10.2025 sobota Sporty kynologiczne Kamila Maj
19.10.2025 niedziela  Postępowanie fizjoterapeutyczne u psów sportowych Kamila Maj
14 08.11.2025 sobota Neurologia w praktyce fizjoterapeutycznej Lek. wet. Barbara Sawicka
09.11.2025 niedziela Neurologia w praktyce fizjoterapeutycznej Lek. wet. Barbara Sawicka
15 22.11.2025 sobota Ortotyka i Protetyka lek. wet. Maciej Szczepański
23.11.2025 niedziela Behawior i Bezpieczeństwo pracy z pacjentem Anna Gozdecka
16 06.12.2025 sobota Przegląd przypadków i samodzielna praktyka Natalia van Vlerken / Kamila Zajdel
07.12.2025 niedziela Przegląd przypadków i samodzielna praktyka Natalia van Vlerken / Kamila Zajdel
17 20.01.2026 sobota Egzamin teoretyczny
komisja egzaminacyjna
21.01.2026 niedziela Egzamin praktyczny komisja egzaminacyjna

UWAGA! Godziny danych przedmiotów przewidują godziny akademickie (45 minut).

Przedmiot
ILOŚĆ GODZIN
Anatomia układu ruchu  30
Anatomia radiologiczna i neurologiczna 10
Radiologia 10
Ortopedia w fizjoterapii zwierząt i badanie ortopedyczne- teoria 20
Neurologia w fizjoterapii zwierząt i badanie neurologiczne 20
Sekcja 10
Ortopedia w praktyce fizjoterapeutycznej 20
Neurologia w praktyce fizjoterapeutycznej 20
Biomechanika 20
Diagnostyka i wnioskowanie klicznine 10
Farmakologia i Interna 20
Kinezyterapia 20
Masaż z elementami terapii manualnej teoria 10
Masaż z elementami terapii manualnej praktyka 10
Fizykoterapia teoria 10
Fizykoterapia praktyka 10
Sporty kynologiczne okiem trenerów 10
Postępowanie fizjoterapeutyczne u psów sportowych 10
Hydroterapia i innowacyjne metody fizjoterapii 10
Ortotyka i Protetyka 10
Behawior i bezpieczeństwo pracy ze zwierzęciem 10
Przegląd przypadków  i samodzielna praktyka 20
Egzaminy końcowe 20

V Edycja Styczeń 2025

Prowadzimy nabór!